Kościerzyna. Widziałeś kolizję pod Domem Handlowym Rolnik? Zgłoś się na policję

czwartek, 22 września 2016 r., 11:45
fot. archiwum

Policja poszukuje świadków kolizji, do której doszło we wtorek w pobliżu ulicy Marii Skłodowskiej-Curie. Sprawca uciekł z miejsca zdarzenia.

- Szukam świadków kolizji, do której doszło we wtorek na parkingu na tyłach Domu Handlowego Rolnik w Kościerzynie od strony deptaku. Zdarzenie miało miejsce na parkingu, ktoś uderzył w mój samochód i uciekł - prosi o pomoc jeden z naszych czytelników.

Jak dodaje, do zdarzenia doszło pomiędzy godziną 16., a 16.45, a nieznany sprawca uderzył w VW Passata B4. Kościerska policja potwierdza, że otrzymała zgłoszenie w tej sprawie.

- W tej chwili trwają czynności zmierzające do ustalenia sprawcy zdarzenia. Zabezpieczamy monitoring i przeglądamy go - informuje Piotr Kwidziński, rzecznik kościerskiej policji.

Świadkowie tego zdarzenia proszeni są o kontakt telefoniczny z Komendą Powiatową Policji w Kościerzynie pod numerem: 58 680-32-00/22, bądź też z właścicielem pojazdu pod numerem 725 517 464.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.