Lubieszynek. Ciągnik zderzył się z suzuki - poszkodowany 11-latek

czwartek, 15 września 2016 r., 13:27
fot. nadesłane/OSP Nowa Karczma

W czwartkowe popołudnie służby ratunkowe interweniowały w Lubieszynku (gm. Liniewo). Wyjeżdżający z posesji ciągnik uderzył tam w suzuki. Na skutek zajścia śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku przetransportował 11-letniego chłopca.

Jak informuje rzecznik kościerskiej straży, bryg. Wiesław Kiedrowicz, około godziny 12.30 straż pożarna została poinformowała przez pogotowie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Lubieszynku. Po przybyciu na miejsce pierwszych jednostek okazało się, że ciągnik rolniczy z turem wyjeżdżając z posesji na drogę zahaczył o jadące traktem suzuki, uszkadzając jego lewą stronę.

W wyniku zdarzenia poszkodowany został 11-letni pasażer suzuki. Chłopiec śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Szczegółowe okoliczności zajścia wyjaśnia policja.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Nowa Karczma, OSP Liniewo, JRG Kościerzyna, zespół ratownictwa medycznego oraz załoga LPR.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.