Kościerzyna. 36-latka odpowie za kradzież

czwartek, 15 września 2016 r., 08:48
fot. archiwum

Zarzut kradzieży usłyszała 36-letnia kobieta, której zarzuca się kradzież elektronarzędzi o wartości 1.000 zł z jednej piwnic w Kościerzyna - Wybudowanie. Grozi jej kara pozbawienia wolności do lat pięciu.

Do kradzieży sprzętu doszło w pierwszym tygodniu tego miesiąca. 12 września kościerscy policjanci w związku ze sprawą zatrzymali kobietę.

- W związku ze sprawą, 12 września funkcjonariusze zatrzymali 36-letnią kobietę. Usłyszała ona zarzut kradzieży elektronarzędzi z jednej z piwnic w Kościerzyna - Wybudowanie - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Łączna wartość sprzętu, który miał paść jej łupem, to około 1.000 zł. Kobiecie za kradzież grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.