Nowa Karczma. Bawili się i zbierali środki na leczenie Błażeja, Klaudii i Kacpra

piątek, 2 września 2016 r., 14:26
fot. nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

W ostatnią sobotę wakacji na Jarmarku Lipczyńskim w Nowej Karczmie odbył się piknik charytatywny. Inicjatorami imprezy była firma Pekrol i Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Nowej Karczmie. Uczestnicy pikniku bawili się, a zarazem zbierali fundusze na leczenie i rehabilitację podopiecznych Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą": Błażeja Różańskiego z Nowej Karczmy oraz Klaudii i Kacpra Bonin z Lubania.

Malowanie twarzy, wesołe miasteczko, jazda konna, występy artystyczne, pyszne domowe ciasta przygotowane przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Nowej Karczmie, wyroby regionalne - to tylko cześć atrakcji jakie czekały na wszystkich tych, którzy pojawiali się na pikniku.

Była to więc doskonała okazja do rodzinnej zabawy, a przy okazji do pomocy trzem młodym mieszkańcom gminy Nowa Karczma. Podczas pikniku udało się uzbierać kwotę 6.000 zł, która zasiliła konta fundacyjne dzieci.

nadesłane/GOKSiR Nowa Karczma

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.