Kobyle. Pijany rowerzysta zderzył się z passatem

środa, 31 sierpnia 2016 r., 09:54
fot. archiwum

Wizytą w szpitalu dla 53-letniego mężczyzny zakończyła się jazda na rowerze w stanie nietrzeźwości. Mieszkaniec Liniewa zderzył się z passatem. Wydmuchał ponad dwa promile alkoholu!

Zgłoszenie o wypadku w miejscowości Kobyle (gm. Stara Kiszewa) kościerscy policjanci otrzymali we wtorek około godziny 18.

- Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy ustalili, że 53-letni mieszkaniec gminy Liniewo jadąc rowerem nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu samochodowi marki VW Passat, doprowadzając tym samym do zderzenia obu pojazdów - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, rowerzysta z raną ciętą głowy i urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Kierujący passatem 32-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, był trzeźwy. Rowerzysta wydmuchał zaś ponad dwa promile alkoholu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń policji.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.