Mistrzowie parkowania wypatrzeni przez naszych Czytelników

poniedziałek, 29 sierpnia 2016 r., 12:20
fot. nadesłane

Za sprawą naszych Czytelników wracamy do tematu mistrzów parkowania, a więc kierujących, którzy podczas parkowania nie zwracają uwagi na znaki drogowe, czy innych uczestników ruchu. Często, choć sposób zaparkowania może i nie jest niezgodny z przepisami ruchu drogowego, skutecznie utrudnia poruszanie się innych pojazdom, jak i pieszym.

- Ostatnio zdarzyło mi się przed Biedronką przy ul. Skłodowskiej zobaczyć jak obok mojego samochodu zaparkował pewien "kierowca". Niestety nie udało się wejść od strony kierowcy do mojego samochodu, a i kierowcy niebieskiego samochodu się nie doczekałam - pisze nasza Czytelniczka.

Pan Łukasz z kolei przesyła zdjęcia parkujących mimo zakazu przy ulicy Dworcowej oraz zajmujących dwa miejsca parkingowe na parkingu przy ulicy Jeziornej w Kościerzynie.

Prawdziwych "mistrzów kierownicy" można spotkać na praktycznie każdej uliczce i parkingu. Nagminnie auta zostawiane są na strefach wyłączonych z ruchu, przy skrzyżowaniach, na pasach, wjazdach na prywatne posesje czy wreszcie w miejscach przeznaczonych dla osób niepełnosprawnych.

Na podobne sytuacje trafiło z pewnością także wielu z Was. Jeśli macie zdjęcia obrazujące "pomysłowość" kierowców, prześlijcie je do nas.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.