Koncert życzeń na finał muzycznego lata na kościerskim Rynku

sobota, 27 sierpnia 2016 r., 22:09
fot. AL

Wakacyjne weekendy na kościerskim rynku tradycyjnie upływały pod znakiem muzyki. Na tutejszej scenie prezentowali się artyści wykonujący różne gatunki muzyczne. Kościerskie lato muzyczne zwieńczył zaś koncert życzeń, podczas którego to publiczność wybierała piosenki, w rytm których chciała spędzić ostatnią wakacyjną sobotę.

Wakacje wielkimi krokami zmierzają ku końcowi. Wraz z ostatnim sierpniowym weekendem zakończyło się też muzyczne lato na kościerskim Rynku, w ramach którego mieszańcy, jak i turyści mogli bawić się w rytm wielu przebojów.

- Z wielkich gwiazd, które wystąpiły na rynku, na pewno należy wymienić artystów, którzy zagrali podczas wieczoru disco polo. Impreza spotkała się z wielkim zainteresowaniem. Zespół Piękni i Młodzi ściągnał na kościerski rynek tłumy. Był Ivan Komarenko, Marioo, Mesajah - zespół, który był na celowniku młodzieży. Gościliśmy też Gienka Loskę z bardzo ciekawą muzyczną propozycją, czy Damian Holeckiego - gwiazdę szlagierów ślaskich. Warto wspomnieć też o Dniach Kościerzyny z Lady Pank i Grzegorzem Hyży - podsumowuje Jan Dittrich, dyrektor Kościerskiego Domu Kultury.

W ostatni muzyczny wakacyjny weekend ośrodek kultury zaproponował publiczności koncert życzeń, a więc to słuchaczom dał szansę wyboru, przy jakich piosenkach chcą zakończyć tegoroczne lato.

- Private Dancer Cover Band jest takim zespołem, który potrafi przywołać trzy - cztery tysiące piosenek, jakie zażyczy sobie publiczność. I to jest fajne, że nasi mieszkańcy, jak i turyści mogą usłyszeć i pośpiewać utwory, które po prostu lubią - podkreśla Jan Dittrich.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.