Lipusz. 69-latka zgubiła się podczas zbierania grzybów - pomogli strażacy i policjanci

piątek, 26 sierpnia 2016 r., 09:12
fot. archiwum

Udała się na grzyby do lasu nieopodal Lipusza. Z mężem była w kontakcie telefonicznym. W pewnym momencie kontakt ten się urwał, a 69-latka zbyt długo nie powracała z grzybobrania. Mąż zawiadomił więc służby. Kobietę odnaleźli strażacy.

Zgłoszenie o zaginięciu kobiety kościerska policja otrzymała około godziny 13. Kobieta miała udać się na grzyby do lasu w okolicach Lipusza.

- Zaginięcie kobiety zgłosił jej mąż, który był z nią w kontakcie telefonicznym z 69-latką. W pewnym momencie ten kontakt się urwał. Jak się potem okazało, kobiecie rozładował się telefon - mówi rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

W poszukiwania mieszkanki Gdańska zaangażowani byli policjanci i strażacy. Około godziny 15. strażacy odnaleźli 69-latkę w okolicach przejazdu kolejowego na drodze wojewódzkiej W235.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.