Wjechał audi do rowu - był nietrzeźwy

czwartek, 25 sierpnia 2016 r., 08:49
fot. archiwum

Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie na trasie Kościerzyna - Kaliska Kościerskie. Kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu. Jak się okazało, 30-latek znajdował się w stanie nietrzeźwości.

Około godziny 13. Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie została powiadomiona o tym, że w rowie przy trasie Kościerzyna - Kaliska znajduje się Audi A6.

- Na miejsce natychmiast skierowano policjantów, którzy ustalili, że kierujący audi stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego wjechał do rowu. Funkcjonariusze poddali kierowcę badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. 30-letni mężczyzna wydmuchał blisko promil alkoholu - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Mężczyzna stracił prawo jazdy. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, sądowy zakaz prowadzenia pojazdów oraz kara finansowa.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.