Kościerzyna. Koparki, betoniarki, walce i ciężarówki w Ogródku Jordanowskim

sobota, 13 sierpnia 2016 r., 17:55
fot. MSz

W Ogródku Jordanowskim w Kościerzynie odbył się Piknik Rodzinny pod hasłem: "Wszystkie ciężkie pojazdy". Impreza skierowana była dla dzieci wraz z rodzicami. Wszyscy chętni mogli zasiąść za sterami koparki, walca drogowego czy też ciężarówki.

Impreza była organizowana już po raz drugi w Kościerzynie. Tym razem w Ogródku Jordanowskim pojawiło się znacznie więcej ciężkich maszyn. Organizatorzy pomyśleli o najmłodszych, którzy mogli sprawdzić się w roli operatora koparki czy też ładowarki, w czym pomagali im doświadczeni operatorzy tych maszyn. Ponadto do zwiedzania udostępniono im kokpity przeróżnych ciężkich sprzętów takich, jak ciężarówki, walce drogowe, betoniarki czy też pomoce drogowe. Sporym zainteresowaniem cieszył się zabytkowy Mercedes 709.

W ramach wydarzenia przygotowano koncert zespołu And-Daro oraz darmowe lody i grochówkę dla wszystkich chętnych.

MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.