Disco pod Gwiazdami w Stężycy - już w piątek największa impreza sezonu!

wtorek, 9 sierpnia 2016 r., 12:09
fot. MD-Z

Już w piątek w Stężycy rozpocznie się jeden z najlepszych w Polsce festiwali muzyki tanecznej. Disco pod Gwiazdami to impreza, na której wystąpią największe gwiazdy dance, disco i pop - zarówno polskie, jak i zagraniczne. Tych koncertów nie można przegapić! Wydarzenie będzie transmitowane na żywo w telewizji Polsat.

12 i 13 sierpnia Stężyca zmieni się w stolicę muzyki tanecznej. W malowniczo położonym amfiteatrze odbędzie się największa w regionie impreza roku. Fanów gatunku nie może tam zabraknąć.

- W ten sierpniowy weekend w stężyckim amfiteatrze bić będzie serce polskiego i światowego disco. Usłyszymy taneczne rytmy, które nasza publiczność wprost uwielbia i muzykę, przy której bawiły się i nadal tańczą kolejne pokolenia - informują organizatorzy.

Pierwszego dnia w amfiteatrze usłyszymy takie gwiazdy jak Szymona Wydrę & Carpe Diem, Papa D., Classic, Eleni, Feel, Mig, Fun Factory, Top One, Bartka Wronę, Chłopaki nie płacą, Tercet Egzotyczny, Antka Smykiewicza, Paullę, Top Girls i Musicloft. Podczas wydarzenia 25-lecie pracy scenicznej obchodzić będzie zespół Boys.

Sobota upłynie pod znakiem międzynarodowych gwiazd i muzyki euro dance. Na stężyckiej scenie wystąpią - LayZee aka Mr. President, Velvet, Francesco Napoli, Corona, Amna, Eruption, Fly Project, Masters, Happy End, Capitan Hollywood Project i Nowator.

Festiwal poprowadzą gwiazdy Polsatu - Maciej Dowbor, Michał Koterski oraz Karolina Szostak.

Impreza startuje o godz. 19:30. Publiczność będzie mogła wchodzić na teren amfiteatru już od godz. 18. Cała impreza będzie transmitowana na żywo od godz. 20.00 w Telewizji Polsat.

Więcej informacji o imprezie znaleźć na fanpage'u imprezy na facebooku.

Bilety w cenie 10 zł (za dzień) można już kupić na portalu eBilet.pl, w Gminnym Przedsiębiorstwie Komunalnym w Stężycy oraz w kasach przed koncertem.

Partnerami wydarzenia są Telewizja Polsat, Disco Polo Music, Gmina Stężyca oraz Gminne Przedsiębiorstwo Komunalne.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.