Nowa Karczma - Kościerzyna. Saab podczas wyprzedzania wypadł z drogi

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 r., 10:22
fot. archiwum

52-letnia kobieta trafiła do szpitala na skutek zdarzenia, do którego doszło w niedzielę około godziny 19. na drodze wojewódzkiej w Będominie. Kierujący saabem podczas manewru wyprzedzania stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do rowu.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący samochodem marki Saab 56-letni mieszkaniec Gdańska podczas manewru wyprzedzania ciągu pojazdów, stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na prawe pobocze, a następnie do rowu. Kierowca był trzeźwy. Pasażerka pojazdu 52-letnia mieszkanka Gdańska z obrażeniami ciała została przetransportowana do kościerskiego szpitala - podaje mł. asp. Dawid Hering.

Jak dodaje, prawdopodobnie w zdarzeniu brał udział jeszcze inny samochód, który nie odniósł żadnych uszkodzeń i oddalił się z miejsca zdarzenia.

W chwili obecnej trwają czynności zmierzające do ustalenia okoliczności wypadku.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.