Szatarpy. Kią w drzewo - kierowca z dwoma promilami

poniedziałek, 8 sierpnia 2016 r., 10:04
fot. archiwum

Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie w Szatarpach (gm. Nowa Karczma). Kierujący kią mieszkaniec Gdańska zjechał na pobocze, gdzie uderzył w drzewo. Mężczyzna wydmuchał nieco ponad dwa promile alkoholu!

Zgłoszenie o zdarzeniu drogowym kościerscy policjanci otrzymali po godzinie 16.

- z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący kią 55-letni mieszkaniec Gdańska na prostym odcinku drogi zjechał na lewe pobocze, gdzie uderzył w przydrożne drzewo - informuje mł. asp. Dawid Hering.

Mężczyzna został poddany badaniu na stan trzeźwości. Policyjny alkomat w jego przypadku wskazał nieco ponad dwa promile alkoholu.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.