Dni Dziemian pod znakiem disco polo

niedziela, 7 sierpnia 2016 r., 02:09
fot. AL

W sobotnią noc w dziemiańskim amfiteatrze rozbrzmiewały taneczne przeboje. Wszystko za sprawą tegorocznego świętowania Dnia Dziemian, który upłynął pod znakiem disco polo. Na scenie zaprezentowały się takie zespoły jak: Basta, Model MT i Kordian. W rytm ich brzmień, mimo lejącego z nieba deszczu, publiczność bawiła się do późnych godzin nocnych.

Tradycyjnie zabawę z okazji święta Dziemian zainaugurowały Mistrzostwa Kaszub Strongman. O miano najsilniejszego zmierzyło się pięciu obdarzonych nadludzką siłą strongmanów. Po widowiskowych zmaganiach nadszedł czas na disco polowy wieczór. Na scenie dziemiańskiego amfiteatru zaprezentowały się kolejno Basta, Model MT oraz Kordian.

Tanecznej muzyki nie brakowało. Biesiadnikom nie sprzyjała za to pogoda.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.