Rymanowiec. Tragiczny finał prac polowych - nie żyje 31-latek

niedziela, 31 lipca 2016 r., 21:21
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w niedzielny wieczór w Rymanowcu (gm. Liniewo). 31-letni mężczyzna został tam przygnieciony przez ciągnik. Pomimo reanimacji niestety zmarł.

Informację o wypadku służby ratunkowe otrzymały około godziny 19.30. Obecnie trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn tragedii.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że 31-letni mężczyzna podczas prac polowych został przygnieciony przez ciągnik z przyczepą z ziarnem. Pomimo reanimacji zmarł - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Na miejscu trwają czynności z udziałem policji i prokuratora.

W akcji ratowniczej wzięli udział strażacy z OSP Wysin, OSP Liniewo, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.