Kłobuczyno. Poszukiwania zakończone - znaleziono ciało 25-latka

piątek, 29 lipca 2016 r., 15:27
fot. MSz

Policjanci i strażacy zakończyli poszukiwania 25-letniego mieszkańca gminy Kościerzyna. Jego ciało znaleziono w szymbarskich lasach. Wstępnie wykluczono, że do jego zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie. Przyczynę śmierci ma wskazać sekcja zwłok.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, o godzinie 14.10 dyżurny kościerskiej policji otrzymał zgłoszenie o zaginięciu 25-letniego mężczyzny. Przy stawie w Kłobuczynie znaleziono jego obuwie. W poszukiwania zaangażowani byli policjanci, którzy przeczesywali okoliczny teren oraz strażacy-nurkowie, którzy sprawdzali miejscowy akwen wodny.

- Poszukiwania zostały zakończone. Ciało mieszkańca gminy Kościerzyna znaleziono w lesie nieopodal Szymbarku. Przyczynę śmierci mężczyzny ma wskazać sekcja zwłok. Wstępnie wykluczono, że do jego zgonu mogły przyczynić się osoby trzecie - informuje asp. Piotr Kwidziński.

Z uzyskanych przez nas, nieoficjalnych informacji wynika, że 25-latek chciał popełnić samobójstwo poprzez powieszenie. W tym celu wszedł na drzewo, ale z niego spadł, w wyniku czego doszło do przerwania rdzenia kręgowego. Nie wiadomo jednak, czy właśnie to było bezpośrednią przyczyną jego śmierci.

Dodajmy, że na ciało mieszkańca gminy Kościerzyna natrafiła kobieta zbierająca grzyby.


AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.