50-letni mieszkaniec Orla odnaleziony!

wtorek, 26 lipca 2016 r., 09:56
fot. archiwum

Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie zakończyła poszukiwania 50-letniego Krzysztofa S. z Orla gm. Liniewo. Mężczyzna w miniony piątek ostatni raz był widziany przez rodzinę. We wtorkowe popołudnie został odnaleziony przez funkcjonariuszy..

50-letni Krzysztof S. 20 lipca wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił ani nie skontaktował się z rodziną. Z relacji świadka wynika, że był widziany 22.07.2016 r. ok. 9.00 w Kościerzynie.

Rysopis: Mężczyzna ma 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała, ma włosy krótkie koloru blond siwiejące. W dniu zaginięcia ubrany był w jasną koszulę w paski z krótkim rękawem oraz długie spodnie koloru ciemnego na kant. Mężczyzna choruje na cukrzycę.

W przypadku posiadania informacji, które mogą przyczynić się do odnalezienia mężczyzny lub ustalenia jej miejsca pobytu, prosimy o kontakt z Komenda Powiatową Policji w Kościerzynie ul. Zgromadzenia Księży Zmartwychwstańców 2 tel. (058) 58-680-32-22 lub pod numerem alarmowym 997 lub 112.

Aktualizacja - wtorek godz. 18.40
Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, funkcjnariusze odnaleźli 50-latka. Mężczyzna jest cały i zdrowy. Wrócił do rodziny.

AL
info. KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.