Ruszają przygotowania do wrześniowej edycji "Miasta za pół ceny" - zgłoś swój udział

wtorek, 26 lipca 2016 r., 09:09
fot. internet/UM Kościerzyna

Pod koniec września mieszkańcy i turyści po raz kolejny będą mogli skorzystać z ofert podmiotów różnej branży w promocyjnych cenach. Kościerzyna przystępuję bowiem do kolejnej akcji "Miasto za pół ceny". Wrześniowa edycja odbędzie się w ramach akcji Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny". Podmioty, które chciałyby wziąć udział w akcji, zobowiązane są do zgłoszenie swojego akcesu do 1 sierpnia.

Akcja "Kościerzyna za pół ceny" z edycji na edycję cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Za nami już edycja wiosenna. Obecnie trwają przygotowania do wrześniowej akcji.

- W tym roku data naszego przedsięwzięcia pokrywa się pilotażową akcją Ministerstwa Sportu i Turystyki, które przy Współpracy z Polską Organizacją Turystyczną w dniach 23-25 września br. przeprowadzi imprezę pn. "Polska zobacz więcej - Weekend za pół ceny". Jest to znakomita okazja do dodatkowej promocji naszych firm. Zachęcamy więc wszystkie nowe oraz dotychczasowe podmioty z Kościerzyny do włączenia się w tą ogólnopolską akcję. Nadmieniamy, iż oferty nie muszą obejmować całego asortymentu - zachęca Urząd Miasta Kościerzyna.

Zgodnie z regulaminem akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny", podmioty chcące dołączyć do akcji zobowiązane są do zgłoszenia swojego uczestnictwa do 1 sierpnia. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.msport.gov.pl, a następnie wysłać go na adres k.reclaw@koscierzyna.gda.pl, co będzie stanowić zgłoszenie do Kościerskiej części akcji Miasta za pół ceny.

Dodatkowych informacji i pomocy w wypełnieniu wniosku udziela Krzysztof Recław pod numerem tel. 605-575-521 lub /58/ 680 23 39.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.