Stary Wiec. Pijany motorowerzysta zderzył się z passatem

poniedziałek, 25 lipca 2016 r., 08:46
fot. archiwum

Do zdarzenia doszło w piątek po godzinie 21. w Starym Wiecu (gm. Liniewo) na drodze powiatowej. Kierujący motorowerem 63-letni mężczyzna czołowo zderzył się z samochodem osobowym. W wyniku zajścia trafił do szpitala.

- Z ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 63-latek jadąc motorowerem zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie czołowo zderzył się z VW Passatem, którym kierował 35-letni mieszkaniec naszego powiatu - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Jak dodaje, badanie alkomatem wskazało, że motorowerzysta miał w wydychanym powietrzu 1,7 promila alkoholu. W wyniku doznanych obrażeń został przetransportowany do szpitala.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.