Wieczór z disco polo przyciągnął tłumy na kościerski Rynek

piątek, 22 lipca 2016 r., 23:43
fot. AL

Piątkowy wieczór w Kościerzynie upłynął w rytmie disco polo, w związku z tym kościerski Rynek wypełnił się fanami muzyki tanecznej, którzy bawili się wraz z Marioo i Ivanem Komarenko. Na finał natomiast na scenie pojawił się znany z siódmej edycji polsatowskiego show Must Be The Music, zespół Piękni i Młodzi.

Kościerski Dom Kultury co weekend zaprasza mieszkańców, jak i turystów na kościerski Rynek, gdzie odbywają się muzyczne wieczory. W piątkowy wieczór zgotował zaś nie lada niespodziankę dla fanów muzyki disco polo.

Rynek wypełnił się po brzegi publicznością, która tańczyła i śpiewała wraz z gwiazdami disco polo Mariooo, Ivanem Komarenko oraz zespołem Piękni i Młodzi. Opinie bawiących się mieszkańców, jak i turystów były jednoznaczne - zabawa była wyśmienita.

- Super impreza. Kościerzyna w końcu odżyła. Ludzi jest naprawdę bardzo wiele, więc ta impreza jest strzałem w dziesiątkę. Przyjechaliśmy całą rodziną oraz gośćmi z południa Polski, którzy są u nas na wakacjach. Bawimy się wyśmienicie - podkreślała pani Mariola.

Kościerska publiczność, jak i samo miasto zachwyciło również artystów.

Publiczność rewelacyjna. Dla takiej publiczności grało się znakomicie. W Kościerzynie jestem chyba po raz pierwszy. Zagrałem ponad dwa tysiące koncertów i dokładnie nie pamiętam. Na pewno grałem na Kaszubach. Niestety nie miałem okazji zwiedzić Kościerzyny, ale jak przejeżdżałem przez miasto, to bardzo mi się spodobało centrum. Tam, gdzie stoi pomnik Józefa Wybickiego. Jest to małe miasto, ale bardzo ładne. Chętnie bym tu jeszcze raz przyjechał - mówił Ivan Komarenko.

Dodajmy, że w sobotę na scenie kościerskiego Rynku wystąpią: Zespół Pieśni i Tańca "Młoda Kościerzyna", zespół "Levaranek" z Velkých Lévar oraz Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Kościerzyna".

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.