Lipuska Huta. Seatem w drzewo

piątek, 15 lipca 2016 r., 08:55
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

19-letnia kierująca samochodem trafiła do szpitala, po tym jak prowadzony przez nią pojazd wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Do zdarzenia doszło w piątek około godziny 5. w Lipuskiej Hucie.

- Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy wynika, że kierująca seatem 19-letnia kobieta na łuku drogi straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze, gdzie kierowany przez nią pojazd uderzył w drzewo - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

W wyniku zajścia poszkodowana została 19-latka. Była trzeźwa. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.