Kościerzyna. 88-latka potrącona na przejściu dla pieszych

czwartek, 14 lipca 2016 r., 11:13
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 9. na przejściu dla pieszych na ulicy Skłodowskiej w Kościerzynie. Kobieta została potrącona przez audi, którego kierujący wykonywał manewr cofania.

- Ze wstępnych ustaleń przeprowadzonych przez policjantów wynika, że 26-letni kierowca audi cofając nie ustąpił pierwszeństwa i uderzył w pieszą, która była na przejściu dla pieszych. Policjanci sprawdzili trzeźwość kierowcy, był trzeźwy. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Technik kryminalistyki sporządził dokumentację fotograficzną oraz szkic sytuacyjny. Mundurowi zatrzymali kierowcy prawo jazdy.

Piesza z obrażeniami została przewieziona do szpitala - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia są przedmiotem ustaleń kościerskich śledczych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.