W Kościerzynie od uderzenia pioruna zapalił się budynek mieszkalny

niedziela, 10 lipca 2016 r., 23:15
fot. archiwum

Strażacy znów walczą ze skutkami burzy. Nawałnica, która przeszła przez powiat kościerski w niedzielny wieczór, powaliła drzewa. W Kościerzynie piorun uderzył w dach budynku mieszkalnego.

Front burzowy ponownie przeszedł nad Kaszubami i po raz kolejny wyrządził szkody. Kościerscy strażacy już pięciokrotnie usuwali skutki nawałnic. W trzech przypadkach akcje dotyczyły powalnych drzew.

Po godzinie 21. do Powiatowego Stanowiska Kierowania w Kościerzynie wpłynęło zaś zgłoszenie o pożarze dachu budynku mieszkalanego na terenie miasta.Dzięki natychmiastowej i sprawnej akcji strażaków, szybko udało się zwalczyć zagrożenie i zminimalizować straty. Najprawdopodobniej ogień powstał na skutek uderzenia pioruna.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.