Open Liniewo Festival przyciągnął tłumy

niedziela, 10 lipca 2016 r., 00:08
fot. AL

Blok zabaw dla dzieci,występy gminnej orkiestry dętej i sekcji wokalnej, liczne konkursy, pokaz laserowy i zabawa do późnych godzin nocnych oraz koncert gwiazdy wieczoru - zespołu MIG, dla którego nad Jeziorem Dużym w Orlu zebrały się tłumy - tak bawili się mieszkańcy gminy i goście podczas drugiej już edycji Open Liniewo Festival.

Atrakcjami dla dzieci i młodzieży, a wśród nich animacje z grupą "Galileo", nauka gry na instrumentach, fontanna z czekoladą, dmuchany plac zabaw, czy konkursy z nagrodami - tak zainaugurowano II Open Liniewo Festiwal.

Konkursów nie brakowało także nieco później, ale głównymi punktami drugiej części imprezy były koncerty i występy. Na scenie plenerowej zaprezentowała się Gminna Orkiestra Dęta LinStart z Liniewa czy sekcja wokalna "Wenus".

Gwiazdą wieczoru był zaś zespół MIG, który przyciągnął nad Jeziore Duże w Orlu prawdziwe tłumy. Imprezę zwieńczył pokaz laserowy oraz zabawa taneczna przy zespole "Volare Dance", która trwała do późnych godzin nocnych.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.