Stara Kiszewa. III Festiwal Kiszewskie Smaki za nami

niedziela, 3 lipca 2016 r., 00:55
fot. AL

Pokazy i konkursy kulinarne, prezentacja sztuki carvingu, degustacje dań, występy muzyczne, wesołe miasteczko, a na finał koncert zespołu Bayer Full, fire show i zabawa taneczna - tak w wielkim skrócie można podsumować III Festiwal Kiszewskie Smaki. Wspólnej zabawy nie pokrzyżowała nawet burzowa aura i ulewne deszcze. Mieszkańcy gminy i goście bawili się tu do późnych godzin nocnych.

W sobotę można było rozsmakować się w Starej Kiszewie. Na miejscowym stadionie zorganizowany został już trzeci Festiwal "Kiszewskie Smaki". Nikt z uczestników nie mógł narzekać na nudę, bo organizatorzy zadbali, by każdy znalazł coś dla siebie. Atrakcji więc nie brakowało, a po frekwencji można śmiało stwierdzić, że trafiły one do upodobań biesiadników.

Mimo niesprzyjającej aury, na kiszewskim stadionie bawiły się całe rodziny. Miłośnicy kuchni próbowali dań przygotowanych przez profesjonalnych kucharzy, a fani disco polo bawili się przy muzyce zespołów Formacji Quest i Bayer Full. Całość zwieńczył zaś fire show oraz zabawa taneczna przy zespole The Moll.

Głównym celem imprezy była promocja kuchni regionalnej i integracja mieszkańców.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.