Kościerzyna. Zderzenie BMW z autokarem - jedna osoba ranna

piątek, 1 lipca 2016 r., 17:44
fot. AL

Kierujący autobusem trafił do szpitala, po tym jak zderzył się z osobowym BMW na krajowej 20. Do zdarzenia doszło w piątkowe popołudnie tuż przy wyjeździe z Kościerzyny w kierunku Łubiany. Ruch, na którym doszło do zdarzenia, na czas wykonywania czynności był zablokowany.

- Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący BMW 43-letni mieszkaniec Gdyni jadąc w kierunku Łubiany zjechał na przeciwny pas ruchu, doprowadzającym tym samym do zderzenia z jadącym z naprzeciwka autokarem. Autobus po zderzeniu z osobówką, zjechał na pobocze, gdzie przewrócił się - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Do szpitala przetransportowany został kierujący autobusem. Szczęśliwie nie przewoził żadnych osób. Obaj kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia kościerska policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.