Gala Sportów Walki za nami - Pas Mistrza Champion's Fight Night dla Kamili Bałandy

sobota, 25 czerwca 2016 r., 23:27
fot. AL

Czwarta edycja Gali Champion’s Fight Night za nami. 11 niezwykle zaciętych pojedynków do ostatniego gongu dostarczyły publiczności wiele emocji i wrażeń. Największe napięcie dało się odczuć podczas walk wieczoru, z której zwycięsko wyszli zawodnicy KS Champion. Jarosław Daschke bezapelacyjnie wygrał z Jackiem Rzepeckim, zaś Kamila Bałanda po wygranej przed czasem walce z Agatą Piechowicz, przed własną publicznością po historyczny Pas Mistrza Champion`s Fight Night.

Gala Sportów Walki - Champion's Fight Night w Kościerzynie odbyła się już po raz czwarty. Z roku na rok jest na coraz wyższym poziomie sportowym i organizacyjnym, a cieszy się też coraz większym zainteresowaniem wśród sympatyków sportów walki. Tym samym Kościerzyna ma możliwość gościć zawodników z całej Polski.

Podczas sobotniej gali licznie zgromadzona publiczność miała okazję obejrzeć pojedynki kickboxerskie na zasadach K-1, walkę bokserską oraz dwie walki wieczoru z udziałem mistrzów.

W pierwszej z nich na ringu pojawili się aktualny brązowy medalista Mistrzostw Polski, trenujący w klubie Our Team Poznań Jacek Rzepecki oraz reprezentujący Championa Gdańsk, wielokrotny Mistrz Polski, medalista Pucharów Świata i zawodnik Kadry Narodowej Jarosław Daschke. Zwycięsko z pojedynku wyszedł podopieczny Bogdana Bliźniaka, który jednogłośnie wygrał na punkty.

Stawką drugiej walki wieczoru był historyczny, bo pierwszy Pas Mistrza Champion`s Fight Night. O to trofeum walczyły reprezentująca Legię Warszawę v-ce Mistrzyni Polski w kickboxingu Agata Piechowicz oraz zawodniczka KS Chamion Kamila Bałanda - Mistrzynia Świata kickboxingu i muay-thai, wielokrotna Mistrzyni Polski. Starcie to należało do Kamili Bałandy, która przed własną publicznością, jeszcze przed czasem zdeklasowała swoją rywalkę.

Wyniki poszczególnych pojedynków:
Piotr Jelak (Champion Gdańsk) vs. Paweł Meksiak (Champion Gdańsk)
zwycięzca - Piotr Jelak

Karol Król (Orunia Fight Division) vs. Mateusz Stachurski (Wieżyca Pelplin)
zwycięzca - Karol Król

Patryk Domański (Champion Gdańsk) vs. Krystian Miszta (Miszta Team)
zwycięzca - Patryk Domański

Jakub Topka (Champion Kościerzyna) vs. Erik Kozłowski (Watacha Pruszcz)
zwycięzca - Erik Kozłowski

Kuba Albin (Champion Gdańsk) vs. Sebastian Socha (Champion Tczew)
zwycięzca - Kuba Albin

Tomasz Krakowski (Champion Gdańsk) vs. Krystian Miszta (Miszta Team)
zwycięzca -Tomasz Krakowski

Łukasz Roznerski (Champion Kościerzyna) vs. Szymon Stachowiak (Boxing Team Chojnice)
zwycięzca - Łukasz Roznerski

Olimpia Podolska (Champion Kościerzyna) vs. Paulina Maj (Cocoro Team Łódź)
zwyciężczyni - Olimpia Podolska

Tomasz Krakowski (Champion Gdańsk) vs. Patryk Domański (Champion Gdańsk)
zwycięzca - Tomasz Krakowski

Walki wieczoru - walki zawodowe:
Jarosław Daschke (Champion Gdańsk) vs. Jacek Rzepecki (Team Poznań)
zwycięzca - Jarosław Daschke

Kamila Bałanda (Champion Kościerzyna) vs. Agata Piechowicz (Legia Warszawa)
zwyciężczyni - Kamila Bałanda

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.