Grabowo. BMW uderzyło w drzewo i dachowało

piątek, 24 czerwca 2016 r., 14:47
fot. AL

35-letni kierujący BMW trafił do szpitala, po tym jak kierowany przez niego pojazd uderzył w drzewo i dachował. Jak wykazało badanie alkomatem, mężczyzna był w stanie po użyciu alkoholu.

Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 12. na drodze wojewódzkiej relacji Grabowo - Nowa Karczma.

- Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący BMW 35-letni mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego zjechał na pobocze, gdzie kierowany przez niego pojazd najpierw uderzył w drzewo, a następnie dachował - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Mężczyzna podróżował sam. W wyniku odniesionych obrażeń został przetransportowany do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że znajdował się w stanie po użyciu alkoholu.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Nowa Karczma, OSP Grabowo Kościerskiego, OSP Grabówko, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Na czas prowadzenia czynności ruch na trasie był zablokowany.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.