Warsztaty w ramach Festiwalu Tańca "Serce Kaszub 2016" w Kościerzynie

sobota, 18 czerwca 2016 r., 18:11
fot. MD-Z

W Kościerzynie w sobotę królowały muzyka i taniec. Wszystko za sprawą wielkiego festiwalu tańca - Serce Kaszub 2016. Imprezę połączono z warsztatami dla grup tanecznych. Zajęcia poprowadziła Sylwia Dymek, uczestniczka IV edycji programu "You Can Dance".

Uczestnicy warsztatów mogli zgłębić tajniki stylu tanecznego rodem z Jamajki. Sylwia Dymek specjalizuje się bowiem w hip-hopie i dancehallu. Uczestniczka You Can Dance niedawno wróciła z warsztatów tanecznych na Jamajce i przybliżyła uczestnikom zajęć dancehall.

Po warsztatach, od godz. 18 w hali Sokolnia podziwiać można umiejętności uczestników warsztatów i nie tylko. Wystąpią tam: Kaszubski Zespół Pieśni i Tańca "Młoda Kościerzyna", Zespół Góralski "Hyrni" z zaprzyjaźnionego Powiatu Nowotarskiego, Studio Tańca "Spin" z Rumii, Formacje Taneczne "Destination" z Elbląga oraz "Paradise" z Karsina.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.