Nowa Karczma. 16-latka wywróciła się na rowerze - trafiła do szpitala

piątek, 17 czerwca 2016 r., 10:23
fot. archiwum

Do nieszczęśliwego wypadku doszło w czwartkowe popołudnie w Nowej Karczmie. Nastolatka jadąc na rowerze, przewróciła się. Z ogólnymi potłuczeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 14. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń wynika, że 16-latka jechała rowerem wioząc zakupy. Najpewniej przez nadmierne obciążenie kierownicy w pewnym momencie gwałtownie skręciła i wywróciła się. Upadła tak nieszczęśliwie, że potrzebowała pomocy zespołu ratownictwa medycznego. Z ogólnymi potłuczeniami została przetransportowana do szpitala.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.