Kościerzyna. Wypadek z udziałem rowerzysty - 59-latek w szpitalu

wtorek, 14 czerwca 2016 r., 10:22
fot. MSz

59-letni rowerzysta trafił do szpitala, na skutek zdarzenia do którego doszło we wtorek około godziny 9. na ulicy Kartuskiej w Kościerzynie. Mężczyzna zjechał na przeciwny pas ruchu, gdzie przewrócił się na jednośladzie.

Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący rowerem 59-letni mieszkaniec Kościerzyny zjechał na przeciwny pas ruchu, stracił panowanie nad jednośladem i przewrócił się, uderzając głową w krawężnik. Jadący z naprzeciwka samochód na szczęście zdążył wyhamować i nie doszło do zderzenia obu pojazdów.

W wyniku doznanych obrażeń rowerzysta został przetransportowany do szpitala. Obaj kierujący byli trzeźwi.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wciąż są przedmiotem ustaleń śledczych.

Wkrótce zamieścimy materiał zdjęciowy.

AL, MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.