Gm. Karsin. Nie żyje 60-latek - przewrócił się na skuterze

wtorek, 14 czerwca 2016 r., 10:07
fot. archiwum

Do tragicznego zdarzenia na drodze doszło w poniedziałkowy wieczór w gminie Karsin. Mężczyzna jadąc motorowerem w pewnym momencie przewrócił się. Mimo podjętej reanimacji, 60-latek zmarł.

Zgłoszenie o wypadku na drodze gruntowej w miejscowości Abisynia kościerska policja otrzymała po godzinie 20. Jak informuje rzecznik kościerskiej komendy, Piotr Kwidziński, ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący motorowerem 60-letni mężczyzna z nieustalonych dotąd przyczyn stracił równowagę i przewrócił się. Stracił przytomność.

Pierwsi na miejscu zdarzenia pojawili się strażacy z OSP Karsin, którzy natychmiast podjęli reanimację mężczyzny. Prowadzili ją przez 40 minut, po czym przekazali poszkodowanego przybyłej załodze zespołu ratownictwa medycznego. Ta kontynuowała czynności. Mimo jednak podjętych działań, mężczyźnie nie udało się przywrócić funkcji życiowych.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia Komenda Powiatowa Policji w Kościerzynie pod nadzorem tutejszej prokuratury.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.