Nowy Klincz. Kia uderzyła w suzuki i dachowała

środa, 8 czerwca 2016 r., 18:04
fot. AL

Kierująca suzuki trafiła do szpitala po tym, jak w kierowany przez nią pojazd uderzyła kia. Do zdarzenia doszło w środowe popołudnie na drodze wojewódzkiej w miejscowości Nowy Klincz.

Do zdarzenia z udziałem dwóch pojazdów doszło około godziny 16.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 45-letnia kierująca kia carens, jadąc w kierunku Nowej Karczmy, prawdopodobnie nie zachowała bezpiecznej odległości od jadącego przed nią suzuki sx 4, którym kierowała 59-latka i najechała na jej tył, po czym dachowała - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Na skutek zdarzenia poszkodowana została kierująca suzuki, którą przetransportowano do szpitala. Obie kierujące były trzeźwe. Szczegółowe okoliczności wciąż są przedmiotem ustaleń kościerskiej policji.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Wielki Klincz, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Na czas wykonywania czynności ruch na odcinku, na którym doszło do zdarzenia, odbywał się wahadłowo.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.