Lubań. Jubileuszowe XXV Pomorskie Agro Targi za nami

niedziela, 5 czerwca 2016 r., 14:10
fot. AL

Jubileuszowe XXV Pomorskie Agro Targi połączone z Wojewódzką Wystawą Zwierząt Hodowlanych przeszły już do historii. W sumie do centrum pomorskiego rolnictwa zjechało około 500 wystawców, a szacuje się, że podczas dwóch dni targi odwiedziło około 50.000 osób.

Podczas niedzielnego dnia imprezy, podziękowano tym, którzy przed laty zorganizowali pierwsze targi w Lubaniu, a które z roku na rok zyskują coraz większe grono wystawców i osób je odwiedzających. W tym roku szacuje się podczas weekendu Lubań odwiedziło około 50.000 osób, które miały okazję obejrzeć około 500 stanowisk i ekspozycji.

Tradycyjnie czerwcowe targi przemysłowe zostały połączone z Wystawą Zwierząt Hodowlanych, na której prezentowano wszystkie gatunki zwierząt gospodarskich: bydło mięsne, trzoda chlewna, konie, owce. Najlepsze pośród nich otrzymały tytuły czempionów i vice czempionów. W formie pokazu zaprezentowano także piękne okazy ptactwa ozdobnego, drobiu i zwierząt futerkowych.

Podczas dwudniowej imprezy nie zabrakło też atrakcji kulinarnych i artystycznych, w tym występu Wojciecha Gąssowskiego i zespołu Cocktail.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.