Bieg "Kartuska 10" już niebawem - zapisz się

piątek, 3 czerwca 2016 r., 08:49
fot. internet/Kaszubybiegaja.pl

Sezon biegowy w pełni, więc Kaszuby Biegają zapraszają już na kolejną edycję biegów. Tym razem Kaszubskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej wraz z gminą Kartuzy przygotowali dla wszystkich miłośników biegów - Kartuską 10, a więc Kartuskie Biegi Uliczne. Impreza odbędzie się w sobotę, 18 czerwca. Zapisz się i dołącz do reszty!

Bieg główny będzie liczył 10 km. Trasa przez około 4 km będzie wiodła nawierzchnią asfaltową, pozostały odcinek prowadzić będzie przez drogi polne i leśne. Limit czasu na pokonanie trasy wynosi 1,5 godziny. Poza tytułową "10" dla wszystkich chętnych przygotowano bieg na 1200 m, dla przedszkolaków 100 m, zaś dla uczniów szkół podstawowych 600 m.

Odcinki biegu prowadzące drogami publicznymi zostaną zabezpieczone przez funkcjonariuszy służb i odbędą się przy częściowym i czasowym ograniczeniu ruchu drogowego. Mimo tego, wszyscy uczestnicy biegu zobowiązani będą do zachowania szczególnej ostrożności, a także stosowania się do poleceń osób z obsługi technicznej biegu, policji oraz straży pożarnej. Uczestnicy biegu są zobowiązani do przestrzegania zasad ruchu drogowego.

Zapisy już trwają. Dokonując wpłat do 15 czerwca opłata wynosi 40 zł, w dniu zawodów koszt wyniesie 50 zł. Kliknij tutaj i zapisz się.

Kartuskie Biegi Uliczne wchodzą w cykl biegów Kaszuby Biegają oraz Małe Kaszuby Biegają.

Z regulaminem zawodów można zapoznać się tutaj.

AL


Nie ma jeszcze żadnych opinii do tego artykułu. Masz szansę skomentować go jako pierwszy.