Karsin. Tancerze z grupy Paradise z tytułami Wicemistrza Europy

środa, 18 maja 2016 r., 13:20
fot. nadesłane/zespół Paradise

Tancerze z karsińskiej grupy Paradise wzięli udział w Mistrzostwach Europy i Świata w Płocku, organizowanych przez Fundację Rozwoju Tańca Polskiego i World Dance Polska. Czterokrotnie stanęli oni tam na podium, z czego aż trzy razy zdobyli Wicemistrzostwo Europy.

Grupa Paradise Karsin wzięła udział w Mistrzostwach Świata i Europy oraz Pucharze Świata federacji WADF, które odbyły się na początku maja w Płocku. Umiejętności uczestników oceniali przez dwa dni zagraniczni sędziowie z 11 państw.

Jak informuje Iwona Laska, kierownik zespołu, wyrażali oni podziw dla niezwykle wysokiego poziomu artystycznego i rzemiosła uczestników. Paradise z Karsina czterokrotnie stawała na podium. Wywalczyła między innymi tytuły Wicemistrza Europy.

Te i wcześniejsze osiągnięcia grupy Paradise z Karsina otwierają jej drogę do udziału w Mistrzostwach Świata, które odbędą się we wrześniu we Włoszech.

Szczegółowe wyniki:
- Wicemistrzostwo Europy w kategorii European Urban Street Dance Fusion Show Small Teams Youth & Adults za choreografię:" Czarny Ptak"
- Wicemistrzostwo Europy w kategorii European Urban Street Dance Fusion Show Small Teams Juniors za choreografię:" Rajskie Ptaki"
- II Wicemistrzostwo Europy w kategorii European Urban Street Dance Fusion Show Small Teams Juveniles za choreografię:" Minionki"
- Wicemistrzostwo Europy w kategorii European Pop Dance Teams Youth & Adults za choreografię: "Rock Dance"

nadesłane: Iwona Laska
oprac. MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.