Płachty. Zderzenie dwóch ciężarówek - jedna osoba poszkodowana

wtorek, 17 maja 2016 r., 13:27
fot. MSz

We wtorkowe południe doszło do zdarzenia drogowego na drodze wojewódzkiej w miejscowości Płachty (gm. Liniewo). Doszło tam do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. Wskutek wypadku jedna osoba została ranna. Droga jest zablokowana.

Do zdarzenia doszło przed godziną 12. Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, na łuku drogi naczepę jednej z ciężarówek, którą kierował 45-latek, wyrzuciło na przeciwny pas ruchu, w wyniku czego uderzyła ona w kabinę jadącego z przeciwnego kierunku innego samochodu ciężarowego, za kierownicą którego siedział 40-letni mężczyzna.

W wyniku zajścia poszkodowany został 40-latek. Obaj kierujący byli trzeźwi.

W akcji ratowniczej wzięli udział OSP Wysin, OSP Liniewo, JRG Kościerzyna oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Droga na tym odcinku jest zablokowana.


AL, MSz

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.