Przebojowa Majówka w Stężycy - na scenie największe gwiazdy disco polo

sobota, 14 maja 2016 r., 20:34

Stężyca najpewniej przymierza się do zyskania miana kaszubskiej stolicy disco-polo. W amfiteatrze występują dziś największe gwiazdy tego gatunku. A przy skocznej muzyce bawi się tłum kilkudziesięciu tysięcy osób. Podczas Majówki wystąpią After Party, Power Play, Czadoman, Top Girls, Weekend, Imperium, Jorrgus, Classic, Andre, Denis, Boys i Mig.

Kilkudziesięciotysięczny tłum bawił się przy największych hitach disco-polo w stężyckim amfiteatrze. Stężyca po raz drugi zorganizowała największą imprezę tego typu na Pomorzu. Publiczność przybyła na koncerty z różnych zakątków województwa i bawiła się do późnej nocy przy muzyce swoich ulubionych gwiazd.

Zobacz drugą część zdjęć.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.