Nie żyje 19-letni motocyklista ranny w wypadku w Wąglikowicach

środa, 11 maja 2016 r., 19:32
fot. archiwum

Nie żyje 19-letni mężczyzna poszkodowany w wyniku wypadku, do którego doszło 27 kwietnia w Wąglikowicach. Obrażenia, jakich doznał okazały się zbyt poważne. Zmarł we wtorek w gdańskim szpitalu.

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w środę, 27 kwietnia przed południem.

Z ustaleń pracujących na miejscu zdarzenia funkcjonariuszy policji wynika, że 19-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego, jadąc motocyklem marki Kawasaki stracił panowanie nad jednośladem, w wyniku czego pojazdem skasował ogrodzenie, ściął znak i uderzył w tył samochodu marki Volvo. Nie posiadał uprawnień do kierowania motocyklem.

Nastolatek śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala w Gdańsku. Obrażenia jakich doznał okazały się na tyle poważne, że we wtorek 19-latek zmarł w gdańskim szpitalu.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.