Kościerska Huta. Zderzenie skody z golfem na K20

środa, 11 maja 2016 r., 14:57
fot. AL

W środowe popołudnie służby ratunkowe zostały wezwane do zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kościerskiej Hucie. Kierujący skodą podczas wyprzedzania uderzył w bok skręcającego golfa. Szczęśliwie żaden z uczestników zajścia nie wymagał hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30 na krajowej "20". Jak wynika z uzyskanych przez nas informacji, oba pojazdy jechały od Kościerzyny w kierunku Kalisk Kościerskich. Kierujący skodą podjął manewr wyprzedzania, uderzając w przedni bok VW Gola, który skręcał w lewo. Skoda ostatecznie zatrzymała się na przydrożnych barierkach.

Szczęśliwie nikt z uczestników zajścia nie wymagał hospitalizacji.

W akcji ratowniczej wzięli udział JRG Kościerzyna, OSP Kłobuczyno oraz zespół ratownictwa medycznego.

Szczegółowe okoliczności kolizji wyjaśnia policja.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.