Kościerzyna. Rower wróci do właściciela - 19-latek odpowie za kradzież

środa, 11 maja 2016 r., 10:58
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Policjanci z Kościerzyny, krótko po przyjęciu zawiadomienia o przestępstwie, odzyskali ukradziony rower. Odnaleziony jednoślad zostanie oddany właścicielowi. Policjanci zatrzymali też sprawcę tego przestępstwa, 19-letniego mieszkańca naszego powiatu, który już usłyszał zarzuty. Mężczyźnie za kradzież może grozić do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek policjanci zatrzymali 19-letniego mężczyznę podejrzewanego o kradzież roweru o wartości 700 zł sprzed szkoły. Funkcjonariusze, po złożeniu zawiadomienia przez pokrzywdzonego, zajęli się sprawą jeszcze tego samego dnia.

Dzięki rozmowom z mieszkańcami oraz zabezpieczonym śladom ustalili dane sprawcy przestępstwa. Po zatrzymaniu mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży, za co grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności. Śledczy zabezpieczyli też ukradziony rower.

Odzyskany przez policjantów rower zostanie oddany właścicielowi.

KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.