Wiele. Mężczyzna wypadł ze skutera wodnego - trafił do szpitala

wtorek, 10 maja 2016 r., 15:36
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

33-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak stracił panowanie nad skuterem wodnym, wypadł z niego i z dużą siła uderzy w taflę wody. Mieszkaniec powiatu kościerskiego doznał stłuczeń klatki piersiowej oraz płuc połączonych z odmą opłucną. Był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godziny 13. na jeziorze Wielewskim.

- Ze ustaleń policjantów wynika, że 33-letni mieszkaniec powiatu człuchowskiego płynąc skuterem, stracił panowanie nad tą jednostką pływającą, w wyniku czego wypadł ze skutera i z dużą prędkością uderzył w taflę wody - informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński.

Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń w postaci stłuczenia klatki piersiowej oraz stłuczenia płuc połączonego z odmą opłucną trafił do szpitala. 33-latek był trzeźwy. Posiadał uprawnienia do kierowania skuterem.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.