Kościerska Majówka 2016 z patriotyczną paradą rowerów

poniedziałek, 2 maja 2016 r., 21:17
fot. MD-Z

Z okazji przypadającego 2 maja Święta Flagi ulicami Kościerzyny po raz kolejny przejechała parada rowerów. Na dwóch kółkach ulicę Długą dzielnie przemierzali najmłodsi mieszkańcy miasta. Nie zabrakło patriotycznych akcentów w postaci flag, biało-czerwonych szalików i innych gadżetów. Paradę tradycyjnie poprowadził wóz strażacki.

Kościerskiej Majówce po raz kolejny towarzyszyła parada rowerów, która tuż po godzinie 17 przejechała ulicą Długą na Rynek. W patriotycznym przejeździe wzięło udział kilkudziesięciu małych miłośników dwóch kółek z rodzicami.

Po pokonaniu trasy na najmłodszych czekały dwie niespodzianki. Każde z dzieci otrzymało słodki upominek w postaci ciasteczka. Milusińscy mogli też zobaczyć spektakl pod tytułem "Trzy świnki" w wykonaniu grupy teatralnej Art-Re z Krakowa.

MD-Z

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.