W sobotę otwarcie studia mebli kuchennych UGO Projekt w Stężycy

czwartek, 28 kwietnia 2016 r., 13:20
fot. nadesłane

Już w najbliższą sobotę, 30 kwietnia w Stężycy na ulicy Jana Sobieskiego 3, odbędzie się wielkie otwarcie studia mebli kuchennych UGO Projekt. W jego ofercie oprócz mebli kuchennych znajduje się także wykonywanie na indywidualne zamówienie zabudów garderoby, łazienek, kuchni oraz korytarzy.

Firma UGO Projekt, gości trwale w świadomości klientów, jako firma, która gwarantuje najwyższą jakość oferowanych usług oraz konkurencyjne ceny. Fachowo doradza, projektuje i wykonuje wszelkie zabudowy na wymiar.

Poza meblami kuchennymi, wiodącymi prym w ofercie UGO Projektu, znajdziemy także zabudowy garderoby, łazienek, korytarzy i wszelkich innych mebli na zamówienie według indywidualnych inspiracji i potrzeb klienta.

- Nasze realizacje stanowią odbicie potrzeb i stylu życia każdego z naszych klientów. Na bieżąco śledzimy zmiany w trendach wzorniczych, rozszerzających ofertę o nowości. Zawsze mamy na uwadze optymalne wykorzystanie przestrzeni i komfortu przyszłego użytkownika - informuje firma UGO Projekt.

W ofercie firmy odnajdziemy szeroką gamę produktów zabudów jak i najnowsze rozwiązania oraz trendy w projektowaniu mebli. Jej pracownicy pomogą w wyborze z pełnej oferty produktów i szerokiej gamy kolorów, najlepszych rozwiązań technicznych, materiałów i kolorystyk wnętrza. Doradzą także jak zmieścić się w wyznaczonym przez państwa budżecie. Projektant UGO Projektu przyjedzie z wizytą do klienta w dogodnym dla niego terminie, wykona pomiar pomieszczenia, na podstawie, którego powstanie projekt zabudowy.

Jeżeli znajdą państwo wymiary pomieszczenia i posiadają własną koncepcję, to wówczas UGO Projekt zaprasza do Studium Projektowego, gdzie dokonana zostanie wycena indywidualnego projektu klienta. Po jego zaakceptowaniu firma oferuje profesjonalny i szybki montaż.

- Zalecając nam opracowanie projektu macie państwo pewność, że projekt oraz wykonanie w pełni zaspokoi państwa oczekiwania. Dowodem na to są nasi klienci, którzy wracają do nas realizować swoje kolejne potrzeby - zapewnia UGO Projekt.

Firma Ugo Projekt świadczy usługi na terenie: Stężycy, Szymbarku, Potuł, Sikorzyna, Gołubia, Zgorzałego, Żuromina, Borucina, Klukowej Huty, Mściszewic, Gostomia, Niesiołowic, Gapowa, Skorzewa, Kościerzyny, Kamienicy Szlacheckiej, Łączyna, Brodnicy Górnej, Ostrzyc, Sulęczyna, Węsior oraz całego Trójmiasta.

UGO Projekt
83-322 Stężyca ul. Jana III Sobieskiego 3
www.ugoprojekt.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
Sobota: 9.00 - 13.00

KOMENTARZE
Możliwość komentowania została wyłączona.