Skorzewo. Zderzenie trzech osobówek i ciężarówki - jedna osoba ranna

czwartek, 21 kwietnia 2016 r., 17:50
fot. MSz

Jedna osoba została poszkodowana na skutek wypadku, do którego doszło w czwartkowe popołudnie w Skorzewie. Zderzyły się tam trzy samochody osobowe i ciężarówka.

Zgłoszenie o wypadku drogowym w Skorzewie (gmina Kościerzyna) dyżurny kościerskiej policji otrzymał o 15.30. Jak informuje rzecznik KPP Kościerzyna, Piotr Kwidziński, na miejsce skierowani zostali funkcjonariusze drogówki oraz technik kryminalistyki, którzy zabezpieczyli miejsce wypadku, wyjaśniali okoliczności zdarzenia oraz przeprowadzili oględziny.

Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że 35-letni kierowca ciężarowego mercedesa, jadąc w kierunku miejscowości Kościerzyna, prawdopodobnie nie zachował bezpiecznej odległości od vw passata, którym kierowała 27-latka, i najechał na tył pojazdu. Siła uderzenia była tak duża, że vw uderzył w tył audi. Na samochody te najechał kolejny volkswagen passat.

W wyniku tego wypadku, ranna została 7-letnia pasażerka audi, która została przetransportowana do szpitala. Policjanci sprawdzili alko-testem trzeźwość kierowców, obaj byli trzeźwi. Teraz mundurowi zajmują się szczegółowym wyjaśnieniem tego wypadku

W akcji wzięła JRG Kościerzyna, policja i zespół ratownictwa medycznego.

MSz

Witam. Pracuję w firmie Campter zajmującej się pomocą w uzyskaniu odszkodowania z OC sprawcy wypadku. Zapraszam do zapoznania się z ofertą firmy Jeżeli znasz kogoś kto ucierpiał w wypadku i chciałby uzyskać należne mu odszkodowanie zachęcam do skontaktowania się mną Kroplewski Gracjan 662-137-985
Kroplewski Gracjan   poniedziałek, 25 kwietnia 2016 r., 13:07