Kościerzyna. 18-latek włamał się do piwnicy i ukradł elektronarzędzia - grozi mu do 10 lat więzienia

środa, 20 kwietnia 2016 r., 12:02
fot. nadesłane/KPP Kościerzyna

Zarzut kradzieży z włamaniem usłyszał 18-letni mieszkaniec powiatu kościerskiego. Mężczyznę zatrzymali kryminalni z Kościerzyny, po tym jak ustalili, że włamał się on do piwnicy, skąd ukradł wkrętarkę, ładowarkę oraz narzędzia. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek policjanci z Kościerzyny otrzymali zgłoszenie, że ktoś włamał się do piwnicy i ukradł wkrętarkę, ładowarkę oraz narzędzia. Straty poszkodowana mieszkanka Kościerzyny wyceniła na ponad 1000 zł.

Kryminalni od razu zajęli się tą sprawą. Gdy tylko przyjechali na miejsce zdarzenia bardzo szybko ustalili sprawcę tego czynu, a sprawdzając lombardy na terenie miasta odzyskali skradzione narzędzia, które zwrócili właścicielce. Tego samego dnia kryminalni zatrzymali podejrzanego o włamanie 18-latka. Noc spędził w policyjnym areszcie i wczoraj usłyszał zarzut kradzieży z włamaniem. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

nadesłane:KPP Kościerzyna

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.