Targi ogrodnicze w Lubaniu tradycyjnie przyciągnęły tłumy

niedziela, 17 kwietnia 2016 r., 18:01
fot. AL

Kilkaset wystawców z sadzonkami kwiatów, krzewów ozdobnych, drzewek owocowych, meblami i ozdobami ogrodowymi, kilkanaście tysięcy zwiedzających, wesołe miasteczko i występy artystyczne - tak w wielkim skrócie można podsumować VII Targi Ogrodnicze, które w sobotę i niedzielę odbyły się w Lubaniu.

Ta cykliczna impreza cieszy się dużym zainteresowaniem zarówno ze strony wystawców, jak i zwiedzających. Swoje stoiska w Lubaniu prezentowali nie tylko pracownicy firm ogrodniczych, ale również przedstawiciele różnych instytucji, które wspierają i oferują pomoc rolnikom.

Przez dwa weekendowe dni Lubań był więc rajem dla wielbicieli kwiatów i osób urządzających ogród. Kilkaset firm z całego regionu oprócz różnorodnych kwiatów, nasion oraz krzewów sprzedawało meble ogrodowe, niewielkie rzeźby i wielkie fontanny. Bogata oferta wystawców przyciągnęła do Lubania kilkanaście tysięcy osób.

Zwiedzającym czas umilały występy zespołu 4 Asy oraz Pawła Orlikowskiego. Dla najmłodszych czekało zaś wesołe miasteczko.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.