Brąz dla kościerskich piłkarek w finale wojewódzkim turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku"

czwartek, 14 kwietnia 2016 r., 15:48
fot. nadesłane/UM Kościerzyna

W miniony weekend rozegrano finał wojewódzki turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku". Na obiektach Gdyńskiego Centrum Sportu zagrały dwie drużyny dziewczęce z Kościerzyny, w kategorii do lat 10 i do lat 12. Reprezentacja do lat 10 stanęła na trzecim miejscu podium i do Kościerzyny powróciła z brązowym medalem jednego z największych turniejów piłkarskich dla dzieci w Europie.

Za nami wojewódzkie finały turnieju "Z Podwórka Na Stadion o Puchar Tymbarku". Wzięły w nich udział dwie drużyny z Kościerzyny - reprezentantki Zespołu Szkół Publicznych nr 1 w Kościerzynie. Oba teamy mogą mówić o wielkim sukcesie. Dziewczęta walczące w kategorii U-12 zakończyły turniej na 5. miejscu, ich nieco młodsze koleżanki rywalizujące w grupie U-10 sięgnęły zaś po brązowy medal.

Warto również podkreślić, że najlepszą bramkarką całego turnieju została kościerska zawodniczka - Agata Marcinkowska. Dodajmy, że trenerem drużyn jest Dominika Brzezińska.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.