Marian Knuth ze złotem i srebrem Międzynarodowych Mistrzostw Polski

wtorek, 5 kwietnia 2016 r., 08:28
fot. nadesłane

Kolejny sukces ma na swoim koncie Marian Knuth z Wielkiego Klincza. Z Międzynarodowych Mistrzostw Polski powrócił z dwoma krążkami - złotym wywalczonym w martwym ciągu i srebrnym zdobytym w kategorii wyciskania sztangi na ławce.

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w wyciskaniu sztangi na ławce oraz w martwych ciągu odbyły się w miniony weekend w Zalesiu koło Terespola. W zawodach wystartowało ponad 300 zawodników i zawodniczek z ośmiu państw. Wśród nich w kategorii masters o najważniejsze trofea zawodów walczył Marian Knuth z Wielkiego Klincza, który reprezentował gminę Kościerzyna.

Nasz reprezentant po raz kolejny pokazał swoją siłę. W wyciskaniu sztangi na ławce zajął drugie miejsce, zdobywając tym samym srebrny medal. Z kolei w martwym ciągu z bardzo dobrym wynikiem 235 kg sięgnął po złoty krążek Międzynarodowych Mistrzostw Polski.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.