Guzy. 9-latek na rowerze wjechał pod samochód

niedziela, 3 kwietnia 2016 r., 14:41
fot. archiwum

W niedzielne popołudnie doszło do groźnego wypadku w Guzach (gm. Nowa Karczma). 9-latek na rowerze wjechał wprost pod samochód. Chłopiec z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala w Gdańsku.

Do zdarzenia doszło około godziny 13.30. Jak informuje rzecznik kościerskiej policji, Piotr Kwidziński, 9-letni chłopiec na rowerze wyjeżdżając z posesji wjechał wprost pod jadącego drogą główną seata, którym kierowała 44-letnia mieszkanka powiatu gdańskiego.

W wyniku zdarzenia ranny został 9-latek, który w ciężkim stanie, z urazami śródczaszkowo - mózgowym, jamy brzusznej i stawów kolanowych, został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Gdańsku.

Szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśnia policja.

W akcji uczestniczyli OSP Nowa Karczma, śmigłowiec LPR oraz zespół ratownictwa medycznego.

AL

DODAJ KOMENTARZ
Zamieszczając tu swój komentarz bierzesz za niego pełną odpowiedzialność. Wyrażając swoje zdanie, uszanuj proszę poglądy innych - komentuj, ale nie obrażaj! Redakcja portalu Koscierski.info zastrzega sobie prawo do ingerowania w treść komentarzy lub ich usuwania, jeżeli nie będą zgodne z tematem, zasadami współżycia społecznego lub będą naruszały normy prawne i obyczajowe. Jeżeli uważasz, że komentarz powinien zostać usunięty - wypełnij formularz, który pokazuje się po kliknięciu na dzwonku pod treścią danego komentarza.